Per praeitus rinkimus aš sąraše buvau 141-oje vietoje ir buvau išreitinguota į 7-ą vietą. Tai tik įrodymas, kad balsuojant verta reitinguoti ir pasirinkti iš sąrašo mėgiamus žmones, kuriais pasitikima. Po reitingavimo buvau pirma už brūkšnio, todėl mano vyrui atsisakius Seimo nario mandato (dėl nepritarimo jo siūlomoms PVM lengvatoms) į Seimą būtų atėjęs kitas žmogus, kuris buvo sąraše. Taip sutapo, kad buvau aš.

    O šiuose Seimo rinkimuose aš pirmą kartą dalyvauju Senamiesčio vienmandatėje apygardoje. Esu pasiruošusi ginti vilniečių interesu, nes šiandien Seime pasakyti, kad man rūpi Vilnius yra gėdinga. Visi Vilniuje išrinkti vienmandatininkai negynė Vilniaus interesų ir dažnai balsavo prieš sostinės gyventojų lūkesčius. Kaip pavyzdys galėtų būti GPM procentas, transporto lengvatos.

    Vilniečiai turi žinoti, kad iš jų sumokėto 100 Lt GPM, Vilniuje lieka tik 21 Lt, o 79 Lt paremiami kiti Lietuvos miestai. Iš kauniečių sumokėtų 100 Lt, Kaunui lieka 97 Lt, šaliai perskirstoma 3 Lt. Tai rodo, kad Kaune išrinkti vienmandatininkai tikrai myli laikinąją sostinę, tuo tarpu 70 Seimo narių įsirašę į Vilniaus palaikymo grupę nepadarė nė vieno realaus darbo, kad Vilniuje būtų geriau gyventi. Jei bus stiprus Vilnius, bus stipri ir visa Lietuva.