Agnė Zuokienė lankėsi Vilniaus Šeškinės rajono ugdymo įstaigose, skaitė paskaitas apie sveikatą, kalbėjo apie svarbą laiku tikrintis, rūpintis savimi. Diskutavo su mokiniais, tėvais ir pedagogais, rengė vėžiu sergančių moterų atsiminimų skaitymus Šeškinės bibliotekoje. Šeškinės ugdymo įstaigose lankėsi rožinis autobusėlis, kuriame buvo tikrinamos pedagogės.

 Gegužės 5 dieną aplankyta Levo Karsavino vidurinė mokykla ir lopšelis-darželis „Zylutė“. Agnė Zuokienė mokykloje skaitė paskaitą 9,10, 12 klasių mergaitėms. Pradinių klasių mokiniai kartu su auklėtojomis bei technologijų mokytoja lankstė gerveles, kaip priminimą: nedelsk ir būsi sveikas. Gerveles vaikai išplatino mamoms, primindami, kad sveikata – didžiausias turtas.


Gegužės 12 dieną aplankyta Radvilų gimnazija ir lopšelis-darželis „Sveikuolis“. Darželyje buvo sukviestos mamos į paskaitą apie sveiką gyvenimo būdą, pasakojama, kaip reikėtų rūpintis savo sveikata, kad mamos galėtų džiaugtis savo vaikais, o vaikai džiugintų savo pasiekimais.


Susitikime gimnazijoje dalyvavo 1-4 klasių merginos. Čia jos išgirdo, kaip keitėsi moterų padėtis visuomenėje per 100 metų, sužinojo, kokios įtakingiausios moterys padarė didžiausią įtaką pačiai Agnei Zuokienei,  taip pat gavo daug vertingos informacijos apie rūpinimąsi savo sveikata bei meilę sau.

Gegužės 13 dieną aplankytas lopšelis-darželis „Ozas“.

Gegužės 24 dieną projekto „Nedelsk“ Rožinis autobusėlis apsilankė Žemynos gimnazijoje, Levo Karsavino pagrindinėje mokykloje ir lopšelyje-darželyje „Zylutė“ Vilniuje. Džiugu, kad pedagogės noriai tikrinosi. Buvo patikrintos 69 moterys, galimų krūties vėžio įtarimų nerasta.

 

Birželio 1 dieną Šeškinės bibliotekoje surengti vėžiu sergančių moterų atsiminimų skaitymai.