Birželio 16 dieną, 9.10 val., projekto „Nedelsk“ iniciatorė ir vadovė Agnė Zuokienė dalyvavo Žinių radijo laidoje, kurioje buvo keliamas klausimas, kaip reanimuoti Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą.

Pokalbyje dalyvavo buvęs sveikatos apsaugos ministras, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatas į Seimą Justiniškių apygardoje Algis Čaplikas, Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vadovė, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatė Nevėžio apygardoje Violeta Grigienė, Vilniaus universiteto Lietuvos onkologijos instituto fitoterapeutas Juozas Ruolia.

Lietuvos sveikatos apsaugos sistemai kaip niekada reikalingi pokyčiai – nuolat kylant gydymo išlaidoms, senstant šalies populiacijai, valstybė turi neatidėlioti ir reformuoti piliečių lūkesčių neatitinkančią ir esminių sveikatos problemų nesprendžiančią sistemą.

Gydytojas Juozas Ruolia išreiškė paramą ir pagarbą Agnei Zuokienei už jos misiją – projekto „Nedelsk“ atliekamą darbą. Gydytojas pasakojo, kad dažnai moterys pasakoja, jog tyrėsi rožiniame „Nedelsk“ autobusėlyje. Gydytojas pokalbio metu netgi kreipėsi į prezidentę, prašydamas įteikti A.Zuokienei medalį už tai, kad ji „savanoriškai, geravališkai, neįžeidinėdama moterų ir neapšaukdama jų tinginėmis, važinėja po Lietuvą ir organizuoja saugą nuo krūtų vėžio neatsiradimo ir nepasikartojimo“. Gydytojas klausė, kodėl politikai ir kiti su sveikatos apsauga susiję valstybės pareigūnai nesiima tokių iniciatyvų, ragino imti pavyzdį iš A.Zuokienės ir jos veiklos, pasimokyti iš jos altruizmo, intuicijos, meilės savo profesijai.

http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2016/06/16/atviras-pokalbis/58957