Dar dirbdama Seime daug dėmesio skyriau greitųjų kreditų temai ir Vartojimo kredito įstatymo pataisoms. Tuomet sulaukdavau šimtų prašymų padėti ir patarti pakliuvus į greitųjų kreditų pinkles, nors tuo metu, prieš kelerius metus, Lietuvos banko atstovai tikino, kad sulaukia vos kelių skundų per metus.

Taip susiklostė, kad žmonės ir toliau į mane kreipiasi prašydami pagalbos. Tai rodo, kad žmonės manimi pasitiki. Siekdama geriausio rezultato nukentėjusiems, persiunčiau Lietuvos bankui mane pasiekusias problemas.

Taip pat norisi išreikšti apmaudą, kad LB tvirtinimas, jog jam perėmus vartojimo kreditų rinkos priežiūrą ir patvirtinus atsakingo skolinimosi taisykles, grobuoniškiems veiksmams bus užkirstas kelias, nevirto realybe. Kaip galima pastebėti iš atsiųstų laiškų, žmonės ir toliau susiduria su rimtomis su vartojimo kreditais susijusiomis problemomis. Konstatuoti finansinį neraštingumą būtų ne tik pernelyg atsainu, bet ir neatsakinga.

Paprašiau banko supažindinti su naujausiomis Lietuvos banko iniciatyvomis vartojimo kreditų rinkos reguliavimo tema (projektai ir pan.).