Santariškių vaikų ligoninės žaidimų kambariuose jau kelis mėnesius vyko kruopštus darbas: buvo ruošiamasi šventei, kad birželio 1 d. vėl tradiciškai į dangų pakiltų tūkstančiai vaikų išlankstytų gervelių su slapčiausiais norais ir svajonėmis.

Nuolatiniai šventės rėmėjai ir organizatoriai– Artūras ir Agnė Zuokai – ir šiemet, jau 8-ąjį kartą,  pasirūpino, kad vaikai turėtų spalvoto popieriaus lankstiniams, balionų, kurie pakels gerveles į dangų, vyktų TELE BIM BAM koncertas ir visus vienytų bendras noras rūpintis vaikais, stengtis, kad jų vaikystės netemdytų ligos ir nelaimės.

Šventėje apsilankė Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus, p. Agnė Zuokienė, Japonų ambasados darbuotojai.

Ligoninės parke svečiai apžiūrėjo ir visą savaitę trukusio skulptorių plenero darbus, skirtus Kristijono Donelaičio 300 metų jubiliejui paminėti. Prie Kristijono Donelaičio skulptūros aktorius Ferdinandas Jakšys skaitė ištrauką iš „Metų“ ir , svarbiausia, paleido į dangų puokštę įvairiaspalvių balionų su prikabintomis gervelėmis bei mažųjų ligoniukų norais ir svajonėmis. Jos pakilo labai aukštai.